KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Brandspel 13903368

nr 1390 3368

Brandspel

Inramat, 46x60, yttermått inklusive ram: 49x63 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 april 2021
kl 20:30:20

9/4 09:28:02 1      Vinnande bud